Mirka

Puntičkářka se stálým úsměvem na tváři a optimistickou duší, co se jako malá toužila stát učitelkou ve školce. Po tom, co se tohoto poslání ujala její starší sestra, vydala se ekonomickým směrem v oblasti cestovního ruchu a marketingu, díky čemuž poznala svého skvělého manžela (na peďáku těch chlapů přeci jen moc není, tak díky za ekonomku ).

Narodila se a vyrůstala v Chebu. Do Mariánských Lázní se přestěhovala po svatbě v září roku 2012 a toto město si ihned zamilovala. Před nástupem na MD pracovala jako provozní v hotelu Svoboda.

Její dva raubíři (Vítek a Daneček) ji občas dohání k šílenství, zároveň ji ale nabíjí energií a chutí stále něco podnikat a vymýšlet.

Při domečkových aktivitách využívá svých dovedností a koníčků, mezi které patří zpěv, hra na hudební nástroje (klavír, flétna, ukulele) a hudba celkově, vyrábění všeho druhu a šití. Ráda jezdí na kole, plave, hraje míčové hry, chodí na procházky, cestuje, ráda se hezky oblékne a upraví, má ráda dobré jídlo a milou společnost.

Mirka v Domečku jede na vlně dotací a fundraising celkově. Zabývá se také novými projekty (je např. manažerkou projektu Dětská skupina Ulitka). Potkat ji můžete hlavně na některé z našich akcí či v rámci coworkingu. Pod palcem má Pramencovu stezku a každoroční celoprázdninové hry.